Yhteystiedot - RTK-Henkilöstöpalvelu

RTK-Henkilöstöpalvelu

 
 

RTK-Henkilöstöpalvelu Oy

Toimimme valtakunnallisesti, palvelemme paikallisesti

Pääkaupunkiseutu

Sanomatie 3, 01770 Vantaa

 
 

Jens Kirkland

Asiakasyritykset

Puh. 044 412 4036
jens.kirkland@rtkpalvelu.fi

 
 

Jasmin Ekroos

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 044 412 4539
jasmin.ekroos@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia  työpaikkoja 

Joensuu, Pohjois-Karjala

Niskakatu 27, 80100 Joensuu

 
 

Jukka Väisänen

Asiakasyritykset

Puh. 045 231 2399
jukka.vaisanen@rtkpalvelu.fi

 
 

Piia Sallinen

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 044 385 4280
piia.sallinen@rtkpalvelu.fi

 
 

Ville Väänänen

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 050 341 7993
ville.vaananen@rtkpalvelu.fi

 
 

Tanja Asikainen

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 050 376 5735
tanja.asikainen@rtkpalvelu.fi

 
 

Anne Mykrä

Aluejohtaja, vt. toimitusjohtaja

Puh. 045 203 3790
anne.mykra@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia työpaikkoja

Kuopio, Pohjois-Savo

Puijonkatu 28 lt 1, 70100 Kuopio

 
 

Joonas Väisänen

Asiakasyritykset

Puh. 045 120 3991
joonas.vaisanen@rtkpalvelu.fi

 
 

Susanna Koponen

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 044 765 0120
susanna.koponen@rtkpalvelu.fi

 
 

Elisa Nuutinen

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 044 797 8718
elisa.nuutinen@rtkpalvelu.fi

 
 

Jukka Räsänen

Aluejohtaja

Puh. 045 136 4877
jukka.rasanen@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia  työpaikkoja

Lahti, Päijät-Häme

Malininkatu 6, 15100 Lahti

 
 

Rami Räty

Asiakasyritykset

Puh. 044 412 4747
rami.raty@rtkpalvelu.fi

 
 

Ria Aaltonen

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 044 412 4345
ria.aaltonen@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia  työpaikkoja

Mikkeli, Etelä-Savo

Maaherrankatu 21 D, 50100 Mikkeli

 
 

Miitta Murtoperä

Asiakasyritykset

Puh. 044 412 4422
miitta.murtopera@rtkpalvelu.fi

 
 

Jouni Korhonen

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 0400 480 613
jouni.korhonen@rtkpalvelu.fi

 
 

Mari Laitinen

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 044 412 4279
mari.laitinen@rtkpalvelu.fi

 
 

Anne Mykrä

Aluejohtaja, vt. toimitusjohtaja

Puh. 045 203 3790
anne.mykra@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia työpaikkoja

Oulu, Pohjois-Suomi

Tyrnäväntie 12, 90400 Oulu

 
 

Outi Orajärvi

Asiakasyritykset

Puh. 050 305 5106
outi.orajarvi@rtkpalvelu.fi

 
 

Päivi Rantsi

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 044 412 4487
paivi.rantsi@rtkpalvelu.fi

 
 

Tea Södö (äitiyslomalla)

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 044 412 4782
tea.sodo@rtkpalvelu.fi

 
 

Jukka Räsänen

Aluejohtaja

Puh. 045 136 4877
jukka.rasanen@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia työpaikkoja

Rauma, Satakunta

Kuninkaankatu 3 C 1, 26100 Rauma

 
 

Jaana Koivumäki

Asiakasyritykset

Puh. 044 765 7210
jaana.koivumaki@rtkpalvelu.fi

 
 

Tuomas Kaukomies

Asiakasyritykset

Puh. 044 412 4366
tuomas.kaukomies@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia työpaikkoja

Tampere, Pirkanmaa

Viinikankatu 47, 3. krs, 33800 Tampere

 
 

Tiina Julin-Majaniemi

Asiakasyritykset

Puh. 044 412 4227
tiina.julin-majaniemi@rtkpalvelu.fi

 
 

Janne Malmisaari

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 044 412 4637
janne.malmisaari@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia työpaikkoja

Varkaus, Pohjois-Savo

Wredenkatu 2, 78250 Varkaus

 
 

Miitta Murtoperä

Asiakasyritykset

Puh. 044 412 4422
miitta.murtopera@rtkpalvelu.fi

 
 

Jouni Korhonen

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 0400 480 613
jouni.korhonen@rtkpalvelu.fi

 
 

Mari Laitinen

Työnhakijat & -tekijät

Puh. 044 412 4279
mari.laitinen@rtkpalvelu.fi

 
 

Hannu Juvonen

Markkinointi & asiakasyritykset

Puh. 044 412 4996
hannu.juvonen@rtkpalvelu.fi

 
 

Anne Mykrä

Aluejohtaja, vt. toimitusjohtaja

Puh. 045 203 3790
anne.mykra@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia työpaikkoja

Hallinto

Wredenkatu 2, 78250 Varkaus

 
 

Anne Mykrä

Aluejohtaja, vt. toimitusjohtaja

Puh. 045 203 3790
anne.mykra@rtkpalvelu.fi

 
 

Hannu Juvonen

Markkinointi & asiakasyritykset

Puh. 044 412 4996
hannu.juvonen@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Palkanlaskenta

Papinhaankatu 8 26100 Rauma, palkat.rauma@rtkpalvelu.fi

 
 

Pauliina Rintanen

Palkanlaskija

Puh. 050 553 0106

 
 

Päivi Saarivuori

Palkanlaskija

Puh. 050 553 0185

 
Kartta latautuu...

palkat.rauma@rtkpalvelu.fi

Laskutustietomme

 
Kartta latautuu...

RTK-Henkilöstöpalvelu Oy
Y- tunnus 1842585-9
OVT 0037 1842 5859
Välittäjä CGI
Välittäjän tunnus 0037 0357 5029
Viite: Yhteyshenkilösi nimi

Henkilöstötarpeita?

Ota yhteyttä, ehdota tapaamista tai pyydä tarjous

Tai laita viesti meille tästä niin olemme yhteydessä sinuun

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.