RTK-Henkilöstöpalvelu

 
 

RTK-Henkilöstöpalvelu Oy

Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@rtkpalvelu.fi

Paikkakunnat

Helsinki

Heikkiläntie 7 A, 3. krs, 00210 Helsinki

 
 

Kirsi Lehtinen

Avainasiakaspäällikkö

Puh. 044 412 4036
kirsi.lehtinen@rtkpalvelu.fi

 
 

Jasmin Ekroos

Rekrytointivastaava

Puh. 044 412 4539
jasmin.ekroos@rtkpalvelu.fi

 
 

Tii Möltsi

Rekrytointivastaava

Puh. 044 412 4734
tii.moltsi@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia  työpaikkoja 

Joensuu

Niskakatu 27, 80100 Joensuu

 
 

Jukka Väisänen

Avainasiakaspäällikkö

Puh. 045 231 2399
jukka.vaisanen@rtkpalvelu.fi

 
 

Piia Sallinen

Rekrytointipäällikkö

Puh. 044 385 4280
piia.sallinen@rtkpalvelu.fi

 
 

Ville Väänänen

Rekrytointivastaava

Puh. 050 341 7993
ville.vaananen@rtkpalvelu.fi

 
 

Tanja Asikainen

Rekrytointivastaava

Puh. 050 376 5735
tanja.asikainen@rtkpalvelu.fi

 
 

Anne Mykrä

Aluejohtaja

Puh. 045 203 3790
anne.mykra@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia työpaikkoja

Kuopio

Puijonkatu 28 lt 1, 70100 Kuopio

 
 

Joonas Väisänen

Avainasiakaspäällikkö

Puh. 045 120 3991
joonas.vaisanen@rtkpalvelu.fi

 
 

Susanna Koponen

Rekrytointivastaava

Puh. 044 765 0120
susanna.koponen@rtkpalvelu.fi

 
 

Elisa Pulkkinen

Rekrytointivastaava

Puh. 044 797 8718
elisa.pulkkinen@rtkpalvelu.fi

 
 

Jukka Räsänen

Aluejohtaja

Puh. 045 136 4877
jukka.rasanen@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia  työpaikkoja

Lahti

Malininkatu 6, 15100 Lahti

 
 

Rami Räty

Avainasiakaspäällikkö

Puh. 044 412 4747
rami.raty@rtkpalvelu.fi

 
 

Ria Aaltonen

Rekrytointivastaava

Puh. 044 412 4345
ria.aaltonen@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia  työpaikkoja

Mikkeli

Maaherrankatu 21 D, 50100 Mikkeli

 
 

Miitta Murtoperä

Avainasiakaspäällikkö

Puh. 044 412 4422
miitta.murtopera@rtkpalvelu.fi

 
 

Jouni Korhonen

Rekrytointivastaava

Puh. 0400 480 613
jouni.korhonen@rtkpalvelu.fi

 
 

Mari Laitinen

Rekrytointivastaava

Puh. 044 412 4279
mari.laitinen@rtkpalvelu.fi

 
 

Anne Mykrä

Aluejohtaja

Puh. 045 203 3790
anne.mykra@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia työpaikkoja

Oulu

Tyrnäväntie 12, 90400 Oulu

 
 

Outi Orajärvi

Avainasiakaspäällikkö

Puh. 050 305 5106
outi.orajarvi@rtkpalvelu.fi

 
 

Päivi Rantsi

Rekrytointivastaava

Puh. 044 412 4487
paivi.rantsi@rtkpalvelu.fi

 
 

Tea Södö (äitiyslomalla)

Rekrytointivastaava

Puh. 044 412 4782
tea.sodo@rtkpalvelu.fi

 
 

Jukka Räsänen

Aluejohtaja

Puh. 045 136 4877
jukka.rasanen@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia työpaikkoja

Rauma

Kuninkaankatu 3 C 1, 26100 Rauma

 
 

Jaana Koivumäki

Avainasiakaspäällikkö

Puh. 044 765 7210
jaana.koivumaki@rtkpalvelu.fi

 
 

Tuomas Kaukomies

Avainasiakaspäällikkö

Puh. 044 412 4366
tuomas.kaukomies@rtkpalvelu.fi

 
 

Sanni Tapani

Avainasiakaspäällikkö

Puh. 044 412 4767
sanni.tapani@rtkpalvelu.fi

 
 

Veera Parviainen

HR-harjoittelija

Puh. 044 412 4213
veera.parviainen@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia työpaikkoja

Tampere

Viinikankatu 47, 3. krs, 33800 Tampere

 
 

Tiina Julin-Majaniemi

Avainasiakaspäällikkö

Puh. 044 412 4227
tiina.julin-majaniemi@rtkpalvelu.fi

 
 

Janne Malmisaari

HR-harjoittelija

Puh. 044 412 4637
janne.malmisaari@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia työpaikkoja

Varkaus

Wredenkatu 2, 78250 Varkaus

 
 

Miitta Murtoperä

Avainasiakaspäällikkö

Puh. 044 412 4422
miitta.murtopera@rtkpalvelu.fi

 
 

Jouni Korhonen

Rekrytointivastaava

Puh. 0400 480 613
jouni.korhonen@rtkpalvelu.fi

 
 

Mari Laitinen

Rekrytointivastaava

Puh. 044 412 4279
mari.laitinen@rtkpalvelu.fi

 
 

Hannu Juvonen

Markkinointipäällikkö

Puh. 044 412 4996
hannu.juvonen@rtkpalvelu.fi

 
 

Anne Mykrä

Aluejohtaja

Puh. 045 203 3790
anne.mykra@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Selaa alueen avoimia työpaikkoja

Hallinto

Heikkiläntie 7 A, 3. krs, 00210 Helsinki

 
 

Tuovi Maasio

Toimitusjohtaja

Puh. 0400 782495
tuovi.maasio@rtkpalvelu.fi

 
Kartta latautuu...

Palkanlaskenta

Papinhaankatu 8 26100 Rauma, palkat.rauma@rtkpalvelu.fi

 
 

Pauliina Rintanen

Palkanlaskija

Puh. 050 553 0106

 
 

Päivi Saarivuori

Palkanlaskija

Puh. 050 553 0185

 
Kartta latautuu...

palkat.rauma@rtkpalvelu.fi

Laskutustietomme

 
Kartta latautuu...

RTK-Henkilöstöpalvelu Oy
OVT 0037 1842 5859
välittäjä CGI
välittäjän tunnus 0037 0357 5029

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.